Pratite nas

Popis dobitnika

Nagradna igra “Advent” se završila! Čestitamo dobitnicima! Svi dobitnici će biti kontaktirani putem emaila. Hvala svima koji su sudjelovanju i želimo više sreće drugi put!

1. kolo: 1.12.2021. – Pribor za jelo KYOTO Champagne

1) Maja Hodak, Rakovica

 

2. kolo: 2.12.2021. – Aparat za brijanje Panasonic

1) Maja Pešić, Višnjevac

 

3. kolo: 3.12.2021. – M40 Call smart watch Meanit

1) Kristian Pries, Zagreb

 

4. kolo: 4.12.2021. – QH-12 Aparat za vakumiranje profi home + rola za vakumiranje 20x600cm profi home

1) Margita Rogulj, Split
2) Edita Heveši, Zagreb

 

5. kolo: 5.12.2021. – Saten komplet posteljine 200×200 Lila Glat

1) Lidija Mršić, Požega

 

6. kolo: 6.12.2021. – STH3000/20 Uređaj za okomito glačanje 100W Philips

1) Natali Kostanjšek, Jadranovo
2) Anđa Puljašević, Kaptol

 

7. kolo: 7.12.2021. – ESM3300 mikser s posudom 450 Electrolux

1) Jure Babić, Zagreb
2) Matea Piha, Zagreb
3) Ante Budanko, Zagreb

 

8. kolo: 8.12.2021. – XGD2200E električni roštilj + BXKE2201E Kuhalo za vodu 2200W BLACK+DECKER

1) Ivan Videlko, Bebrina

 

9. kolo: 9.12.2021. – CREATIVE BT SPEAKERS MUVO MINI Red

1) Jolanda Gazić, Zadar

 

10. kolo: 10.12.2021. – SF4412 LISS&CURL PEGLA ZA KOSU ROWENTA + TN36200 ŠIŠAČ ZA BRADU ROWENTA,

1) Anđa Tomić, Oriovac
2) Aleksandar Anasov, Zagreb
3) Ines Gudelj, Zagreb

 

11. kolo: 11.12.2021. – GRIMAC Milk up pjenjač za mlijeko crveni 480W FRANCK

1) Nada Radonić, Gruda
2) Emanuel Maričić, Đakovo

 

12. kolo: 12.12.2021. – MTRO200BT slušalice TCL

1) Tena Čorić, Čepin

 

13. kolo: 13.12.2021. – CREATIVE HEADSET MA-500 White + TORBA SBOX NSE-3721 FLORIDA 15,6″ Crna / Ruksak + CREATIVE BT SPEAKERS WOOF3 Gold

1) Stipe Dajak, Split

14. kolo: 14.12.2021. – FC40 VAKUMSKI ČISTAČ PORA BEURER + MG 21 INFRACRVENI MASAŽER BEURER

1) Franjo Telebar, Koprivnica
2) Brigita Brženda, Tar
3) Josipa Balić, Lovas
4) Ranko Borošak, Zadar
5)  Ines  Žabek, Zagreb

 

15. kolo: 15.12.2021. – Prijenosni zvučnik SHARP GX-BT60(BK)

1) Drago Vizintin, Buje

 

16. kolo: 16.12.2021. – BS 1000 MINI TRIMER ZA TIJELO BRAUN + ORAL-B CETKICA D100 MICKEY

1) Ivana Grginčić, Karlovac

 

17. kolo: 17.12.2021. – BXMX500E RUČNI MIKSER 500W BLACK+DECKER

1) Ivan Brizanac, Grbak

 

18. kolo: 18.12.2021. – Acer NB torba 14″ NP.BAG1A.188

1) Maja Žiža, Samobor
2) Dina Radanović, Kaštel Kambelovac
3) Magdalena Brleković, Strmec
4) Mihaela Hrala, Vinkovci
5) Monika Horvat, Mursko Središće
6) Marija Pišković, Donja Stubica
7) Tatjana Kremer, Bilje
8) Emanuela Corazza, Poreč
9) Ivan Druzic, Omiš
10) Klara Vekić, Metković
11) Sabine Posilović, Split
12) Tea Ostojic, Sesvete
13) Renata Lončarević, Požega
14) Monika Grgić, Osijek
15) Mirjana Kiš, Osijek
16) Nikolina Jurin, Zagreb
17) Martina Lončar, Zagreb
18) Marijana Cvija, Zagreb
19) Nada Trstenjak, Donja Dubrava
20) Martina Ozimec, Marija Bistrica

 

19. kolo: 19.12.2021. – Easy aparat za kavu bijeli MELITTA

1) Vesna Dunatov, Zadar

 

20. kolo: 20.12.2021. – BC5122 Kuhinjska vaga Tefal

1) Iva Milohnić, Malinska
2) Jadranka Damiani, Vodnjan
3) Izabel Križ, Rijeka

 

21. kolo: 21.12.2021. – KV2200S Kuhalo za vodu

1) Mirjana Majić, Sesvete
2) Marina Buhin Nikolić, Zagreb
3) Damir Adžic-Kapitanović, Zagreb

 

22. kolo: 22.12.2021. – White Shark HS STAND HSS-311SB TOTEM-PRO (SC & HUB) + White Shark RUKSAK GBP-004 FORTRESS / 15,6″

1) Martina Stojšić, Vukovar

 

23. kolo: 23.12.2021. – WF258 APARAT ZA VAFLE 700W VOX + MX 9112 MIKSER 400W VOX + MC 7002 SJECKALICA 300W VOX +KW 2700 KUHINJSKA VAGA 5 KG VOX

1) Ivana Kljajić Marović, Daruvar
2) Dinko Kuzmić, Kotoriba
3) Hajdi Buktenica, Split
4) Tomislav Čopor, Zagreb

 

24. kolo: 24.12.2021. – Jastuk elegant 60X80 2kom

1) Brigita Miškić, Čepin